Nářadí a pomůcky - Postřikovače SOLO

bezna cena     název     cena    

Váha pouze 75 g, vhodná k postřikům do vyšších míst

1 316 Kč

Oválný kryt postřiku s tryskou pro plošný postřik. Chrání vedlejší kultury. Zabraňuje úletu jemných kapiček, vymezuje rozsah postřiku. Důležité při postřiku proti plevelu v bezprostřední blízkosti pěstovaných kultur a vodních nádrží.

449 Kč

transportní kola nastavovací tryska spirálová hadice postřiku možnost využití řady příslušenství SOLO Pojízdný postřikovač SOLO umožňuje snadný pohyb a práci na zahradě. Spirálová hadice postřiku umožňuje nadstandartní dosah. Překvapivě velká nádrž postřiku o objemu 11 litrů pro delší pracovní výkon. Pro nastavení požadované výšky držadla nejsou potřeba žádné nástroje. Velká kola poskytují dostatečný komfort pro práci. Obsahuje velkou a silné držadlo čerpadla. Pro efektivní a pohodlné tlakování používejte rukavice. Je dodáván s 3m dlouhou spirálovou hadicí, trubkou postřiku o délce 40cm (lze ji pohodlně připevnit k držadlu čerpadla během skladování či přepravy - viz obrázek) a také nastavitelnými univerzálními tryskami.

1 808 Kč

univerzální nastavitelná výkyvná tryska odolná těsnění kvalitní zpracování Malý praktický postřikovač s objemem nádrže 2l. Je vhodný pro ošetřování rostlin na zahradě, na balkóně, ale i rostlin pokojových. Hodí se k celé řadě činností v domácnosti - k čištění, k dezinfekci, ale i např. ke kropení prádla před žehlením. K natlakování kapaliny stačí několikrát stlačit tlakovací páku. Velkou předností je možnost změny směru stříkaného paprsku. Po otočení trysky směrem nahoru se bez potíží ošetří listy rostlin i ze spodní strany. Tryska je nastavitelná od úzkého paprsku po jemné široké rozprášení.

631 Kč

profesionální čerpadlo tlustostěnná nádrž robustní odolné provedení možnost využití řady příslušenství SOLO  Profesionální tlakové postřikovače s nádrží na postřik o objemu jedenáct litrů. Je vhodný pro ošetřování rostlin a různé dezinfekční práce. Je vyrobený z pevných plastů odolných proti UV záření. Postřiková kapalina se v nádrži tlakuje pístovým čerpadlem. Při práci se postřikovač nese v ruce - tlakovací páka je zachycená ve víku - nebo na popruhu přes rameno. Popruh je součástí dodávky. Spuštění postřiku se ovládá ventilem v rukojeti. Spouštěcí páka je vybavená aretací pro trvalý provoz. Široký nalévací otvor usnadňuje nalévání postřiku, ale i čištění postřikovače po použití. Součástí dodávky je štěrbinová tryska pro plošný postřik a tryska pro kruhový postřik (dutý kužel). Jako příslušenství se dodávají trubky různých délek a z různých materiálů, kryty postřiku, různé typy trysek, manometry atd.

1 700 Kč

Určeno pro běžné použití při ochraně rostlin na středně velkých pozemcích, zahradách, sklenících a při krajinářských úpravách. Vhodné pro použití všech schválených chemikálií a tekutých hnojiv na ochranu rostlin. Vedle svého primárního využití v oblasti ochrany rostlin je taktéž vhodný např. pro aplikace v průmyslu nebo pro prevenci škodlivého hmyzu a chorob v zemědělství a lesnictví. 475 Comfort: Součástí stroje je membránové čerpadlo určené také pro abrazivní kapaliny s vyšší viskozitou, stejně tak jako pro práci v dolním rozmezí nastavitelného pracovního tlaku. Silné stěny nádrže jsou vyrobeny z UV- odolného polyethylenu. Modely s nádrží 15 lt jsou vybaveny skládacím a praktickým držákem pro pohodlnou manipulaci, včetně zabudovaného držadla na trubku pro snadnější skladování stroje. Odnímatelný filtr je umístěn ve velkém plnícím otvoru. Požadovaný pracovní tlak lze nastavit pomocí otočného knoflíku umístěného v horní části nádrže. Veškerá těsnění postřikovačů řady COMFORT jsou vyrobena z FPM materiálu (Viton®). Všechny modely řady Comfort mají pohodlné a polstrované ramenní popruhy. Masivní otočná páka čerpadla může být namontována na levé či pravé straně dle individuálních potřeb uživatele. Průhledná a tkaninou vyztužená hadice je mimořádně silná a odolná vůči zkroucení. Robustní ruční spuštěcí ventil s aretací umožnuje pohodlnou práci s postřikovačem. Ventil může být dodatečně vybaven také manometrem. Součástí balení postřikovače je plastová tryska pro plošný postřik a dvoudílná tryska pro kuželový postřik.

3 500 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 824 e-shop systém banan.cz