O nás

Jsme rodinná školka okrasných dřevin a zahradnictví, zabývající se pěstováním zejména původních (nekultivovaných) druhů. Dřeviny pěstujeme technologií v sadbovačích BCC s pevnou stěnou a žebry, boční štěrbinou a systémy Air Cell / AirBlock s aktivním naváděním kořenů, u nás někdy zvané jako „pěstování na vzduchovém polštáři“, které zabraňují deformaci kořenů. Dále rostliny pěstujeme v kontejnerech o minimálním objemu 3 litry. Jedná se o krytokořenné sazenice, vypěstované výhradně ze semen.

Tyto sazenice jsou vhodné zejména pro velkovýsadbu okrasných dřevin, například kolem staveb dopravní infrastruktury, pro plantáže vánočních stromků, pro zahradníky k dopěstování nebo jako materiál pro podnože, stejně tak pro maloodběratele. Využití najdou tam, kde nezáleží na počátečním vzrůstu rostlin, ale na ekonomické výsadbě, funkčním kořenovém systému na konečném stanovišti a na rostlinách té nejvyšší kvality. Jedná se o sazenice s předpokladem zdravého růstu, dlouhověkosti a odolnosti vůči povětrnostním a klimatickým vlivům.

Dále můžeme nabídnout kontejnerované rostliny, které mohou být doplňkově označeny podle požadavků, například vaším logem, čárovým kódem, cenou nebo jakýmkoliv jiným zvoleným způsobem. 

V případě, že jste velkoodběratel, neváhejte nás oslovit s poptávkou na emailové adrese vahamo@vahamo.cz a bližší informace na webu www.vahamo.cz. Pro maloobchod máme k dispozici e-shop www.zahradnictvi-hajek.cz, kde zároveň můžete shlédnout naši aktuální nabídku.

Košík je prázdný.
Sekera Fiskars L X21
1 350,00 Kč
Sekera Fiskars XL X25
1 496,00 Kč
zboží v e-shopu: 612 e-shop systém banan.cz