O nás

Jsme rodinná školka okrasných dřevin, zabývající se pěstováním zejména původních botanických druhů. Dřeviny pěstujeme technologií v sadbovačích BCC s pevnou stěnou a žebry, boční štěrbinou a systémy Air Cell / AirBlock s aktivním naváděním kořenů, u nás někdy zvané jako „pěstování na vzduchovém polštáři“, které zabraňují deformaci kořenů. Rostliny dále pěstujeme v kontejnerech o minimálním objemu 3 litry. Pěstujeme krytokořenné sazenice, rozmnožované převážně generativně.

Tyto sazenice jsou vhodné zejména pro velkovýsadbu okrasných dřevin, například kolem staveb dopravní infrastruktury, pro plantáže vánočních stromků, pro zahradníky k dopěstování nebo jako materiál pro podnože, stejně tak pro maloodběratele. Využití najdou tam, kde nezáleží na počátečním vzrůstu rostlin, ale na ekonomické výsadbě, funkčním kořenovém systému na konečném stanovišti. Jedná se o sazenice s předpokladem zdravého růstu, dlouhověkosti a odolnosti vůči povětrnostním a klimatickým vlivům.

Dále můžeme nabídnout kontejnerované rostliny, které mohou být doplňkově označeny podle požadavků, například vaším logem, čárovým kódem, cenou nebo jakýmkoliv jiným zvoleným způsobem. 

V případě, že jste velkoodběratel, neváhejte nás oslovit s poptávkou na emailové adrese vahamo@vahamo.cz a bližší informace na webu www.vahamo.cz. Pro maloobchod máme k dispozici e-shop www.zahradnictvi-hajek.cz, kde zároveň můžete shlédnout naši aktuální nabídku.

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 824 e-shop systém banan.cz