Doprava

Naše společnost spolupracuje s dopravcem PPL. V případě jiného požadavku je nutné se předem dohodnout.

Cena přepravy uvedená v e-shopu, je kalkulována na obchodní balík o maximálním rozměru 120x60x60 cm a zároveň součtu obvodu a délky max. 360 cm a váhy 31,5 kg. V případě, že nebudeme Vámi objednané zboží schopni do těchto parametrů balíku zabalit, budeme Vás kontaktovat k odsouhlasení ceny pro kalkulaci individuální ceny dopravy.

V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

Je li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

V případě, že z důvodu na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, respektive náklady spojené s jiným způsobem doručení.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci a prodávajícímu. V případě shledání porušení obalů svědčicího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

Další práva a povinosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

Prodávající má snahu zboží odesílat do sedmi pracovních dnů od uzavření smlouvy. To neplatí v případě nepříznivých teplotních podmínek, zejména klesá-li teplota kteroukoliv denní či noční dobu pod 5°C.

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 824 e-shop systém banan.cz